1320997_455
26 فوریه, 2024 توسط سمیه روحی

اخبار تعطیلی مدارس

❌مدارس ابتدایی نوبت عصر مشهد غیر حضوری شد

🔹به علت برودت هوا، بارش برف و لغزندگی سطح معابر، امروز دوشنبه ۷ اسفندماه فعالیت آموزشی مدارس ابتدایی نواحی هفتگانه مشهد، سرخس، تبادکان و مدارس ابتدایی و متوسطه اول فریمان و صالح آباد در نوبت عصر به صورت غیر حضوری و از طریق پیام رسان شاد برگزار خواهد شد.

🔴 مدارس، دانشگاه‌ها و ادارات استان گیلان، به‌جز دستگاه‌های خدمات‌رسان، به علت بارش سنگین برف تعطیل شد

استاندار گیلان :

🟡در مناطق کوهستانی استان گیلان بیش از یک متر برف باریده است و بازگشایی راه‌ها همچنان ادامه دارد.
🟡در منطقه سراوان رشت به دلیل آسیب دیدن ترانس دچار قطعی برق هستیم و کارکنان توزیع برق مشغول رفع مشکل هستند./ صداوسیما

🔹مدارس ۵ شهرستان سیستان‌وبلوچستان مجازی شد

🔺روابط‌عمومی اداره‌کل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان: آموزش در مدارس شهرستان‌های فنوج، سرباز، قصرقند، خاش و دلگان امروز در ۲ نوبت صبح و عصر براثر تداوم بارندگی غیر حضوری اعلام شد.

🔴بنا بر اعلام ستاد مدیریت بحران شمیرانات، کلاس درس تمام مقاطع تحصیلی رودبار قصران برای امروز دوشنبه هفتم اسفندماه غیرحضوری شد.

بر اساس این گزارش این تصمیم به علت سرما و برودت هوا اتخاذ شده است.

گفتنی است که کلاس‌ها در بستر مجازی و شاد دایر خواهد بود

🔴 #فوری با تداوم بارش برف و برودت هوا، وضعیت فعالیت مدارس، دانشگاه ها و ادارات استان اصفهان برای دوشنبه ۷ اسفند چگونه خواهد بود؟

🔹 با توجه به تشدید بارش برف و ورود موج سرمای قطبی به استان اصفهان احتمال اصلاحیه و اطلاعیههای جدید از جانب تصمیم گیران استانی وجود دارد که به محض دریافت به اطلاع مخاطبین خواهد رسید.

🔴 فعالیت برخی از مدارس آموزش و پرورش خراسان رضوی غیر حضوری شد.

⭕️ به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان رضوی به علت برودت هوا، بارش برف و لغزندگی سطح معابر، فردا دوشنبه ۷ اسفندماه فعالیت آموزشی مدارس ابتدایی سرخس و مدارس ابتدایی و متوسطه اول صالح آباد در دو نوبت صبح و عصر و کلیه مدارس روستایی قوچان، مدارس ابتدایی سرولایت، کلات، کدکن، مدارس ابتدایی و متوسطه اول فریمان و کلیه مدارس منطقه میانکوه شهرستان درگز در نوبت صبح به صورت غیرحضوری برگزار خواهد شد.

همچنین فعالیت کلیه مدارس طرقبه و شاندیز، درگز، گناباد و باخرز در تمامی دوره ها، مدارس متوسطه دوم صالح آباد، مدارس ابتدایی و متوسطه اول شهری در قوچان و مدارس متوسطه اول و دوم کدکن در نوبت صبح با دو ساعت تاخیر آغاز خواهد شد.

🔻 کلیه مهد های کودک، پیش دبستانی ها، مدارس استثنایی و فعالیت مراکز جامع سنجش آموزش و توانبخشی در شهرستان های سرولایت، سرخس، صالح آباد، کلات، کدکن، قوچان و فریمان نیز غیر حضوری می باشد.

🔴مدارس استان مرکزی فردا دوشنبه ۷ اسفندماه تعطیل شد

🔴 کلیه مدارس کاشان فردا دوشنبه غیرحضوری شد

🔹 درحالی که فرمانداری کاشان در ابتدا از تاخیر دو ساعته در شروع به کار مدارس کاشان خبر داده بود دقایقی پیش از غیرحضوری شدن کلیه مقاطع تحصیلی مدارس شهرستان کاشان خبر داد.

🔹️فرماندار کاشان گفت: کلیه مدارس شهرستان کاشان در تمامی مقاطع تحصیلی در روز دوشنبه ۷ اسفند ۱۴۰۲ به صورت غیرحضوری خواهد بود

🔴 مدارس همدان تعطیل شد

🔹 باتوجه به بارش برف، سرمای شدید و لغزندگی سطح معابر عمومی، تمام دوره های تحصیلی در سراسر استان همدان فردا دوشنبه ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ در نوبت صبح تعطیل و آموزش ها به صورت مجازی و در بستر شبکه شاد صورت می گیرد.

🔴مدارس قزوین فردا تعطیل شد

به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش استان قزوین، همه مدارس شهرستان آوج در نوبت صبح دوشنبه به علت بارش برف و سرما به صورت غیرحضوری برگزار خواهد شد.

🔴برخی مدارس استان کرمان فردا تعطیل شد

گزارش ارتباطات و روابط عمومی آموزش و پرورش رفسنجان :

🔹مدارس سرچشمه در کلیه مقاطع تحصیلی و مدارس رفسنجان در مقاطع ابتدایی و متوسطه اول دوشنبه ۷ اسفندماه ۱۴۰۲ با توجه به بارش برف و برودت هوا تعطیل می‌باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار سایت