Screenshot_17
15 ژانویه, 2023 توسط سمیه روحی

اخبار تعطیلی مدارس

مدارس البرز فردا هم غیرحضوری شد

آموزش و پرورش البرز:

مدارس و آموزشگاه های علمی آزاد و مراکز آموزشی وابسته به این نهاد، روز دوشنبه ۲۶ دی ماه جاری هم غیرحضوری خواهد بود و امتحانات داخلی برگزار نمی‌شود. 

مدارس و دانشگاه‌های گیلان تا چهارشنبه غیرحضوری شد

قرارگاه مدیریت جهادی گاز گیلان: تا پایان هفته جاری ادارات با ساعت کاری محدودتر به فعالیت خود ادامه می‌دهند و فعالیت آموزشی مدارس و مراکز آموزش عالی و دانشگاه های استان نیز به صورت غیرحضوری است.

نحوه فعالیت مدارس استان مرکزی فردا دوشنبه ۲۶ دی‌ماه :

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان مرکزی با توجه به بارش برف و لغزندگی معابر، کلیه مدارس و آموزشگاه های تحت پوشش آموزش و پرورش در منطقه نوبران در همه دوره های تحصیلی به صورت غیر حضوری فعالیت خواهند کرد. سایر مدارس استان براساس مصوبه کارگروه مدیریت تأمین پایدار انرژی استان مرکزی مبنی بر تأخیر در آغاز به کار مدارس، در همه دوره های تحصیلی، با تأخیر و از ساعت ۹صبح فعالیت خود را آغاز خواهند کرد.

تعطیلی مدارس ابتدایی و متوسطه اول استان زنجان /شروع به کار اداره‌ها از ساعت ۹:۳۰ تا پایان هفته

مدیریت بحران استان زنجان:

به‌ علت برودت هوا مدارس ابتدایی و متوسطه اول استان از فردا دوشنبه ۲۶ دی‌ماه تا پایان هفته تعطیل بوده و آموزش به صورت مجازی برگزار می‌شود.

همچنین تا پایان هفته جاری همه دستگاه‌های اجرایی و بانک‌های استان به جز شعب منتخب بانک‌ها و دستگاه‌های خدماتی، درمانی و امدادی از ساعت ۹:۳۰ شروع به کار خواهند کرد.

کلیه مدارس  استان تهران فردا به دلیل سرما و یخبندان تعطیل شد .

همه ی امتحانات داخلی لغو شد ولی امتحانات نهایی برگزار خواهد شد .

تعطیلی مدارس ابتدایی ۱۰ شهرستان کرمانشاه در روز دوشنبه/ مدارس متوسطه ۲ ساعت تاخیر دارند

مدیریت بحران استانداری کرمانشاه:

فردا(دوشنبه، ۲۶ دی) مدارس مقطع پیش دبستانی و ابتدایی شهرستان‌های کرمانشاه، جوانرود، پاوه، روانسر، اسلام‌آبادغرب، دالاهو، کنگاور، صحنه، هرسین و سنقروکلیایی، در نوبت صبح به صورت غیرحضوری خواهد بود.

فعالیت مدارس مقاطع متوسطه اول و دوم این شهرستان‌ها نیز در نوبت صبح با دو ساعت تاخیر آغاز می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار سایت